Ana sayfa

BOTOU SHIBO MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite oluklu levha rulo şekillendirme makinesi satış için
iyi kalite oluklu levha rulo şekillendirme makinesi satış için
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Firmamız 15 yıldan fazla üretim ve ihracat tecrübesi vardır. Ürünlerimiz Rusya, Amerika, Avustralya, Filipinler, Endonezya, Güney Afrika ve benzeri gibi dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmiştir. Zengin ihracat tecrübesi nedeniyle, müşterilerimize popüler makine tipi sağlayabilir ve ayrıca müşterinin ayrıntılı gereksinimlerine göre ekipmanı özelleştirebiliriz.

  Üretim hatlarımızın Çin Ulusal Standartlarına, hatta Uluslararası Standartlara bile ulaşmasını sağlamak için her bir sürecin kalitesini sıkı bir şekilde kontrol eden şirket ve fabrikalarda bağımsız kalite kontrol departmanlarımız bulunmaktadır.

  Firmamızdan satın aldığınız ekipmana ilişkin olarak, biz de hizmet vermekteyiz: bir yıl garanti ve ömür boyu teknik destek sağlıyoruz, tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyuyoruz ve ayrıca dünya çapında yetenekli teknisyenlerimiz var. işinizi sürdürmek için sipariş verin.

 • OEM / ODM
  Biz ISO9001 kalite sertifikası ve Avrupa CE güvenlik sertifikası geçti. Ürünlerimiz, Kuzey / Güney Amerika, Asya, Afrika, Avustralya ve Avrupa da dahil olmak üzere dünya çapında satıldı ... Farklı bölgelerdeki müşterilerin gereksinimlerini iyi biliyoruz. İsteğinizi dinlemek için olağanüstü bir ihracat ekibimiz var; Tasarlanan ekip, isteğinize göre size en iyi teklifi gösterecektir. İşbirliğimizin parlak bir gelecek yaratacağına inanıyoruz.

  Ayrıca, üretim hatlarımızın Çin Ulusal Standartlarına, hatta Uluslararası Standartlara ulaşmasını sağlamak için her bir sürecin kalitesini sıkı bir şekilde kontrol eden şirket ve fabrikalarda bağımsız kalite kontrol departmanlarımız da bulunmaktadır.

 • Ar-Ge

  Teknoloji Ar-Ge

  Farklı üretim hatları için Ar-Ge merkezlerimiz ve yenilikçi tasarım ekiplerimiz bulunmaktadır. Böylece, müşterinin ihtiyacına göre hassas makine ürünü yapabiliriz. Ayrıca, müşterilerimizin sorularına Profesyonel satış sonrası rehberlik sağlayabiliriz.

İletişim bilgileri
BOTOU SHIBO MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Honey Duan

Tel: 86-317-8223686

Faks: 86-317-8223686

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)