Şirket profili
2001 yılında kurulan BoTou City ShiBo Makine CO.LTD, Renkli Çelik Rulo Şekillendirme Makinesi Tasarım, Üretim, Kurulum, Debug uzmanlaşmıştır, özel bir kuruluştur. Uzun yılların tecrübesi ile, biz hangi zengin Profilleme Ekipmanları, birçok yeni ürünler geliştirdik Renk Çelik Meslek, bizim makine daha makul, sanatsal ve pratik yapmak ve yeni ve eski müşterilerinin tutarlı yüksek övgü elde etmek Firmamız metal kiremit, duvar için rulo şekillendirme makineleri gibi her türlü rulo şekillendirme makinesi üretimi ve tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır çarşaflar. Eski modelimizi tüketirken, bilimsel araştırmacılarımızın sürekli çabaları ile firmamız, Otomatik Kesim ve Zımbalama C-Tipi Çelik Rulo Şekillendirme Makinesi, otomatik kesme ve delme Z şekli rulo şekillendirme makinesi, Glazed Tile üretim hattının ardından birbirini geliştirmiştir. Makine, eski teknik tarzı, Otomobil Panel Makinası, Otokorkuluk şekillendirme makinesi, gelişmiş teknik seviyelere sahip panjur kapı şekillendirme makinesidir. Ürünlerimiz iç pazarda önemli bir yer tutar, aynı zamanda uluslararası pazarda aktif olarak gelişir. Ekipmanlarımızı Avrupa, Afrika, Rusya, Burma, Pakistan, Sri Lanka, Özbekistan ve diğer ülke ve bölgelere ihraç ettik ve yabancı müşterilerden övgü aldık. Şirket kalıcılığımızın hizmet amacı "önce kalite, prestij ilk" müşterilerimiz için en iyi makineyi kurmak istiyoruz. Bu nedenle şirketimizin tüm çalışanlarının coşkusu farklı insanlardan hoş geldiniz hayatının farklı yürüyüşlerini soruşturuyor, işbirliği konuşuyor

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Firmamız 2001 yılında set um, kuzey çin'de soğuk rulo şekillendirme makinesi üretiminde en güçlü üreticisidir. CE, BV, ISO 9001: 2008'i satın aldık.

Rulo şekillendirme makinemizin oluşturduğu ürünler ağırlıklı olarak C & Z Shape prulin, duvar ve çatı koruyucu yapı renkli çelik levha ve diğer izolasyonların üretimi için tozlu çelik yapılarda kullanılmaktadır.

Şimdiye kadar, Rusya, Amerika, Endonezya, güney afrika, Filipinler ve benzeri ihraç ettik. Ürünümüz dünyanın zehirlenmesine yol açmıştır.

Ve her zaman yeni ürünler geliştirmeye ve eski ürünlerimizin parçalarını geliştirmeye devam ediyoruz. ve müşterilerimiz ile kazan-kazan işbirliği ulaşmak.

BOTOU SHIBO MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD BOTOU SHIBO MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Shibo

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2001

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite oluklu levha rulo şekillendirme makinesi satış için iyi kalite oluklu levha rulo şekillendirme makinesi satış için